Lekce Rozvrh lekcí v .PDF

Hlavním úkolem našich lekcí je prevence zranění a maximalizace výsledků. Dostaneš individuální přistup, který potřebuješ. Rezervuj si termín a my se o tebe už postaráme.

Všechny lekce pod taktovkou Zdeňka Žáka

Zjistit více

Kruháč pro ženy

Celá lekce je doprovázená inspirující hudbou a motivování jste i druhými kolem vás. Motivace je vůbec jedním z nesporných benefitů těchto lekcí. Dokážete se lépe odpoutat, atmosféra v davu vás prostě stáhne. Jde o nejrychlější cestu, jak se dostat do formy. Lekce určená pro ženy.

Ranní trénink

Smyslem ranního tréninku je podporovat všestrannost a současně rozvíjet své slabiny. Snažíme se kompenzovat náš civilizovaný život, který nám dává a bere. Jedeme cviky na koordinaci, sílu a vytrvalost. Jednou jedeme individuálně, jindy v párech nebo hromadně. Když nemůžeš, přidej.

Powerjóga

Powerjóga je systém, který pracuje s rovinou tělesnou, duševní a duchovní a tyto úrovně člověka chápe jako nerozdělitelné. Cvičení bude obsahovat základní a ty nejznámější pozice, ale vyzkoušíme i náročnější cviky, abychom si rozšířili jógové obzory.Každý bude cvičit podle svých možností tak, abyste z lekce odcházeli příjemně procvičení a spokojení.

Kruhový trénink

Toto je místo, kde vytáhneme všechny naše hračky. Lano, kettlebell, bosu, TRX, RIP trainer a mnoho dalších. Tyto nástroje použijeme ke zlepšení kondice a spálení přebytečných kalorií.

TRX

Zlepšíme mobilitu a flexibilitu. Posílíme rychle a efektivně celé tělo. Zvýšíme sílu a pořádně se zapotíme.Cvičíme s vlastní vahou těla, využíváme přirozené pohybové vzorce, zvyšíme kondici i sílu a především upřednostníme kvalitu nad kvantitou. Zkus TRX a už nikdy nebudeš mít dost.

Nevybrali jste si? Domluvte si osobního trenéra

Osobní trénink

Nic osobnějšího než osobní trénink ve světě fitness ani existovat nemůže. Společně budeme zdravější, silnější a hlavně šťastnější. Lekce osobního tréninku jsou nastavené jako dlouhodobá spolupráce na cestě za vaším cílem. Ať jste v jakékoliv úrovni kondice, dostaneme Vás o úroveň výš.

350 Kč

Chcete vědět víc? Ptejte se

+420 608 775 808
zdenek@friendlyfitness.cz
U nás si vybere každý! Zacvičte si sami nebo vyzkoušejte skupinovou lekci.

Předplatné

50 vstupová permanentka

3990 Kč Přijďte k nám zaplatíte hotově nebo kartou a můžete jít rovnou cvičit

20 vstupová permanentka

1990 Kč Přijďte k nám zaplatíte hotově nebo kartou a můžete jít rovnou cvičit
Už to znáte a cvičíte sami? Vyberte si z našich lekcí pod vedením zkušených trenérů.

Přijď a ukaž, co v tobě je.

+420 608 775 808
info@friendlyfitness.cz
Otevírací doba
Pondělí - Neděle
07:00 - 12:00 14:00 - 21:00
Sobota
Zavřeno
  • Hlavní třída 889
  • Ostrava - Poruba
  • GPS: 49.827769, 18.178305